Wyposażenie Produkcji
Import the world's top equipment

Żeby zobaczyć, jak spełniają się nasze cele zostania wiodącym w świecie producentem zaawansowanej technologii laserowej, niestrudzenie ulepszamy i rozwijamy nasze produkty i ich możliwości. Han’s Yueming Laser Group mocno inwestuje w importowane narzędzia produkcyjne i testowe najwyższej jakości, m.in. precyzyjne wielkoskalowe jednostki obróbcze z Hunco (USA), Okuma (Japan), Amada (Japan), Yamazaki (Japan) oraz Yawei (Taiwan). Korzystamy także z niemieckich przyrządów do pomiaru współrzędnych 3D marki Wenzei, instrumentów dynamicznej korekty równowagi marki Hofmann, przyrządów laserowych i testerów kołowych marki Renishaw, interferometrów laserowych, kolimatorów, mikroskopów metalograficznych i testerów ultradźwiękowych, analizatorów podczerwieni i inne wysokiej klasy instrumentów testujących. Inwestujemy nasze ciężko zarobione dolary w naszą firmę żeby zapewnić klientom produkty najwyższej jakości i całkowicie wolne od wad. Wiemy, że 100% zadowolenia klienta owocuje długoterminowymi relacjami z klientami, a tego nam potrzeba- stać się z klientem jedną drużyną!

Nasz nowoczesny sprzęt w połączeniu z utalentowanym personelem produkcyjnym i technicznym pozwala na zrównoważoną produkcję z nieustającym budowaniem przewagi konkurencyjnej.

GD HAN'S YUEMING LASER
GROUP CO., LTD.

Główna Siedzibas: No. 28 East Industrial Road, Songshan Lake, High-Tech Industrial Development Zone, Dongguan City, Guangdong Province, China